BEZOEK OOK EENS ONZE THEMASITE OEBELE EN WAAR KEEK JIJ VROEGER NAAR?

Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, meneer?

 
Ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van de balletafdeling van wijkvereniging De Weide uit Hoogeveen organiseerde balletlerares Irma van Mourik een jubileumvoorstelling gebaseerd op de serie. Op 11 december 2002 vonden 's middags en 's avonds twee uitverkochte uitvoeringen plaats in theater De Tamboer met speciale medewerking van Rob de Nijs, Martin Brozius en Will van Selst. Gert-Jan de Warm van Stichting Hamelen '97 speelde prins Guurt van Grasp en verzorgde het schimmenspel. Een registratie van de danstheatervoorstelling werd in eigen beheer op video uitgebracht.
 

Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, meneer?

Speelduur: 103 minuten
Jaar: 2002
Met medewerking
van:
 
Rob de Nijs, Martin Brozius, Will van Selst
Een idee van en
geproduceerd door:
 
Irma van Mourik
Uitgevoerd door: Balletafdeling "De Weide", "De Dansschool" en vele anderen
Camera en montage: Roy Westerkamp
Camera en lay-out
videohoes:
 
Han Schmidt
Ontwerp poster: Nick Kodden
   
   
   
   

 

Informatie

Teksten
Harrie Geelen

Muziek
Joop Stokkermans

Improvisaties
Trudie Fleere
Janneke van der Lugt
Bertus Ng-Bakker

Koor
Viva la Musica onder leiding van Wilma ten Wolde

Choreografie
Irma van Mourik

Co-productie
Rick van der Voorden

Decorontwerp en rekwisieten
Hugo Klein Hulse

Decorbouw
Hugo Klein Hulse
Peter van Bruggen
Peter Venema

Lightontwerp en techniek
Johan Molenaar

Kostuumontwerp en accessoires
Dineke Kodden

Fabricage kostuum en accessoires
Coby Koops
Els Gielstra
Erna Koole
Erna Schippers
Gea Feyen,
Harmke Hofstra
Hennie Benjamins
Hilda Oostenveld
Ineke Rozeboom
Josje Knobbout
Marjanne Kat
Monica van de Meije
Ria Stukje
Tjitske van de Veen
Willeke Uiterwijk Winkel
Ypie Muskee
Yvonne Kruithof
Gea Fidom

Geluidontwerp en techniek
René Karst
Gijs Schouten

Inspiciënten
Albert Gort
Martijn Rotgers

Haar & make-up
Joke Mulder Jansen
Maaike Uiterwijk Winkel
Jolanda van den Heuvel
Marcus van Teylingen

Toneelknecht
Laurens Kruithof

Begeleiding kinderen
Alie Hoogland
Anny Smand
Berend Meyer
Coby Koops
Erna Koole
Gea Feyen
Gea Fidom
Geertje Kroesbergen
Hilda Hillen
Hilda Oosterveld
Ina Jansen
Jannie Jansen
Jennie van Eyk
Lieneke Jansen
Marijke Rollman
Marja Fieten
Meta Meyer
Mireille van der Wilt
Monica van de Mije
Petra Brouwer
Renate Brinkhof

Video-opnamen
Roy Westerkamp
Han Schmidt

Video-montage
Roy Westerkamp

Montage-assistentie
Manon Ringelberg

Lay-out videohoes
Han Schmidt

Beveiliging
Jos Giethoorn
Geert Geerts

Ontwerp affiche en programmaboekje
Niek Kodden

Tekst programmaboekje
Anne Klinkenberg

Historische foto
Alex Blits (Stichting Hamelen '97)

Foto's
Roy Westerkamp
Irma van Mourik
Anne Klinkenberg

Drukwerk
Molenberg Repro Zwolle

Voorlichting en PR
Anne Klinkenberg

Regie
Suzanne Groote

Productie
Irma van Mourik

Rolverdeling

  • Prins Tor (verteller) - Will van Selst
  • Bertram Bierenbroodspot (zang) - Rob de Nijs
  • Aernout Koffij (zang) - Martin Brozius
  • Prins Tor (dansrol) - Harm-Jan Schadenberg
  • Prinses Madelein (dansrol) - Wendy Kroeze
  • Aernout Koffij  (dansrol) - Sarina Bentum
  • Bertram Bierenbroodspot (dansrol) - Roy Snippe
  • Rattenvanger - Yvette van den Berg
  • IJsheks Wensela - Dineke Kodden
  • Bezemsteelvliegers - Ballet De Weide, groep 2
  • Danseressen - Ballet De Weide, groep 4b
  • Elfjes - Ballet De Weide, groep 1
  • Faunen - Ballet De Weide, groep 4a
  • Feeën - Ballet De Weide, groep 3
  • Feestkinderen - Ballet De Weide, groep 4b
  • Heksen - Carolien, Lycia, Sietske, Sofia
  • Kikkertjes - Ballet De Weide, groep 2
  • Prinsessen - Ballet De Weide, groep 3 & De Dansschool
  • Reizigers - Ballet De Weide, groep 1 en 4b
  • Slaapkinderen - Ballet De Weide, groep 4b & De Dansschool
  • Slachtoffertjes - Ballet De Weide, groep 4b
  • Spoken - Ballet De Weide, groep 4a
  • Trollen - Ballet De Dansschool
  • Vliegend Vloerkleed - Ballet De Weide, groep 4a
  • Lidwientje (dansrol) - Ilse Snippe
  • Clovis (dansrol) - Yvette van den Berg
  • Tovenaar (dansrol) - Anneloes Kodden & Renee Heisterkamp
  • Hildebrandt Brom + Danser - Vincent Verbeek
  • Guurt van Grasp (dansrol) - Gert-Jan de Warm
  • Prins Doedel aan de Vlier (dansrol) - Roy Snippe
  • Schimmenspel - Gert-Jan de Warm

Corps de Ballet

De Dansschool

  • Sofia van Maanen
  • Susan Jansen
  • Sharon Benjamins
  • Mandy Meyer
  • Lisa Vermeulen
  • Licia Jansen
  • Laura Fieten
  • Laura van Mourik
  • Joyce Smand
  • Eileen Meyer
  • Daniëlle van Eyck
  • Chiara Pastoor
  • Beau Vermeulen
  • Aimee Pastoor

Ballet De Weide, groep 1

  • Evelien Fidom
  • Hannah van de Veen
  • Lisamarie Kikkert
  • Marion de Lange
  • Noortje Oostenveld
  • Romy Jansen
  • Sterre Kroesbergen
  • Yoanique Hillen

Ballet De Weide, groep 2

  • Bertrice Benjamins
  • Daphne Brinkhof
  • Gabriëlle van de Wilt
  • Iris Biemolt
  • Manon Brouwer
  • Marloes Fidom
  • Naomi van de Veen

Ballet De Weide, groep 3

  • Tessa Houwing
  • Sarah Pannekoek
  • Sabine Gruppen
  • Lysanne Knolbout
  • Lisanne Jonkman
  • Laura Jocker
  • Jolinde Vis
  • Jolanda van de Woude
  • Iris Marissen
  • Esther Kat
  • Chantal Feyen
  • Bregje Stukje

Ballet De Weide, groep 4a

  • Eilne Groote
  • Jitske Hoogland
  • Laura Muskee
  • Marloes Klunder
  • Pauline Hunse
  • Runa van Tent
  • Sanne van de Meije
  • Simone Rollman

Ballet De Weide, groep 4b

  • Tessa Muskee
  • Sietske Hofstra
  • Melanie Bennink
  • jojanneke Rozeboom
  • Esther Kruithof
  • Emke de Vries
  • Elise Uiterwijk Winkel
  • Deborah van Mourik
  • Daniëlle Feyen
  • Carolien Gielstra

Met dank aan Irma van Mourik

Reageer en deel Hamelen met anderen

Plaats reactie